Var god vänta...

MCAFEE SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - 1000Base-SX - LC

Förstasidan / Datorutrustning / Mjukvara & Program / Annan Programvara / MCAFEE SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - 1000Base-SX - LC
Produkten är inte längre i vårt sortiment. Vänligen kontakta oss om du behöver hjälp att finna en ersättningsprodukt.
No image

MCAFEE SFP-sändar/ mottagarmodul (mini-GBIC) - 1000Base-SX
LC multiläge - insticksmodul - upp till 550 m - 850 nm - Elite - för P/N: IAP-M35K-ISAE, IAP-M45K-ISAE, IAP-M65K-ISAE, IAP-M80K-ISAE, IAP-N450-NACE

Artikelnr:
ITV-2KSG-NA-100E