Var god vänta...

LINDY Media-Konverter, MultiMode, SC 10/100

Förstasidan / Datorutrustning / Kablar & Förbrukning / Kablar / LINDY Media-Konverter, MultiMode, SC 10/100
Produkten är inte längre i vårt sortiment. Vänligen kontakta oss om du behöver hjälp att finna en ersättningsprodukt.
LINDY Media-Konverter,  MultiMode,  SC 10/100 <-> 100Base FX (25090)

LINDY Media-Konverter, MultiMode, SC 10/100
<-> 100Base FX

Artikelnr:
25090
EAN:
4002888250900
Beskrivning

Lindy 25090. Fiberoptiska kontakten: SC, Kommunikationsstandarder: IEEE 802.3u, SFP transceiver typ: FX, TX. Typ av kabel: Multi-mode

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.