Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här

Var god vänta...

LINDY LWL-Duplexkabel LC/SC OM4 3m

Förstasidan / Datorutrustning / Kablar & Förbrukning / Kablar / LINDY LWL-Duplexkabel LC/SC OM4 3m
LINDY LWL-Duplexkabel LC/SC OM4 3m 50/125Ám, Multimode (46362)

LINDY LWL-Duplexkabel LC/SC OM4 3m
50/125Ám, Multimode

Artikelnr:
46362
EAN:
4002888463621
  • Typ Fiber
  • Connector 1 LC
  • Connector 2 SC
209:-
167,20 ex moms
På lager i butik (Spånga): Ej i lager
Hos leverantören 13
Antal:

Se vad din månadskostnad blir beroende på avbetalningsperiod

Kampanj:
Återbetalningstid: 36
Månadskostnad: 48,48
Läs mer
Beskrivning

Lindy 46362. Kabellängd: 3 m. Fiber optic type: OM4, Anslutning 1: LC, Anslutning 2: SC, Kärndiameter: 50 um, Kabelfärg: Rosa

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.