Var god vänta...

LINDY LWL-Duplexkabel LC/LC 10m 9/125Ám,

Förstasidan / Datorutrustning / Kablar & Förbrukning / Kablar / LINDY LWL-Duplexkabel LC/LC 10m 9/125Ám,
Produkten är inte längre i vårt sortiment. Vänligen kontakta oss om du behöver hjälp att finna en ersättningsprodukt.
LINDY LWL-Duplexkabel LC/LC 10m 9/125Ám, Singlemode (46454)

LINDY LWL-Duplexkabel LC/LC 10m 9/125Ám,
Singlemode

Artikelnr:
46454
EAN:
4002888464543
  • Connector 1 LC
  • Connector 2 LC
Beskrivning

Lindy 46454. Anslutning 1: LC, Anslutning 2: LC, Könstyp: Manlig / manlig

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.