Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här

Var god vänta...

LEVELONE Transceiver SFP / Sin

Förstasidan / Datorutrustning / Nätverk / Nätverkstillbehör / LEVELONE Transceiver SFP / Sin
LEVELONE Transceiver SFP / Sin (SFP-3711)

LEVELONE Transceiver SFP / Sin

Artikelnr:
SFP-3711
EAN:
4015867154694
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
443:- / mnd Mer info
4.299:-
3.439,20 ex moms
På lager i butik (Spånga): Ej i lager
Hos leverantören: Ej i lager
Antal:
Betalningsalternativ:
Antal betalningar: 11
Månadskostnad: 443:-
Effektiv ränta: 28,85%
Kampanjavgift: 295:-
Adm.avgift / mån: 25:-
Totalbelopp: 4.869:-

Se vad din månadskostnad blir beroende på avbetalningsperiod

Kampanj:
Återbetalningstid: 36
Månadskostnad: 180,35
Läs mer
Beskrivning

1550nm DFB LD
APD Receiver
Data Rate: 1.25Gbps, NRZ
Single +3.3V Power Supply
RoHS Compliant and Lead-free
AC/AC Differential Electrical Interface
Compliant with Multi-Source Agreement (MSA)
Small Form Factor Pluggable (SFP)
Duplex LC Connector
Compliance with specifications for IEEE-802.3z Gigabit Ethernet at 1.25Gbps
Compliance with ANSI specifications for Fiber
Channel applications at 1.06bps
No configuration or installation software required
Eye Safety Designed to meet LASER Class 1 comply with EN60825-1

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.