Var god vänta...

LEVELONE GBIC Tranceiver LX/SC Fiber

Förstasidan / Datorutrustning / Nätverk / Nätverkstillbehör / LEVELONE GBIC Tranceiver LX/SC Fiber
Produkten är inte längre i vårt sortiment. Vänligen kontakta oss om du behöver hjälp att finna en ersättningsprodukt.
LEVELONE GBIC Tranceiver LX/SC Fiber SM (GVT-0201)

LEVELONE GBIC Tranceiver LX/SC Fiber
SM

Artikelnr:
GVT-0201
EAN:
4015867107102
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
Beskrivning

Compliant with Gigabit Interface Converter Specification
Compliance with specifications for IEEE-802.3z Gigabit Ethernet at 1.25Gbps
Compliant with Fiber Channel standard
SCA-2 Host connector
Duplex SC connector
Differential PECL inputs and outputs
Single 3.3V and 5V power supply
TTL signal detect indicator
Hot Pluggable
Eye Safety Designed to meet LASER Class 1 comply with EN60825-1

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.