Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här

Var god vänta...

HUAWEI Optical Transceiver SFP+ 10G

Förstasidan / Datorutrustning / Nätverk / Nätverkstillbehör / HUAWEI Optical Transceiver SFP+ 10G
HUAWEI Optical Transceiver SFP+ 10G (02318170)

HUAWEI Optical Transceiver SFP+ 10G

Artikelnr:
02318170
EAN:
6920702795674
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
1.261:- / mnd Mer info
13.299:-
10.639,20 ex moms
På lager i butik (Spånga): Ej i lager
Hos leverantören: 2018-02-06
Antal:
Betalningsalternativ:
Antal betalningar: 11
Månadskostnad: 1.261:-
Effektiv ränta: 8,81%
Kampanjavgift: 295:-
Adm.avgift / mån: 25:-
Totalbelopp: 13.869,01

Se vad din månadskostnad blir beroende på avbetalningsperiod

Kampanj:
Återbetalningstid: 36
Månadskostnad: 470,55
Läs mer
Beskrivning

Optical Transceiver SFP+, 10G, Single-mode Module (1310nm, 10km, LC).

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.