Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här

Var god vänta...

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC flermodus

Förstasidan / Datorutrustning / Kablar & Förbrukning / Kablar / Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC flermodus
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC flermodus OM4 2 fibre 1 m kabel (QK732A)

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC flermodus
OM4 2 fibre 1 m kabel

Artikelnr:
QK732A
EAN:
886111610594
  • Typ Fiber
  • Connector 1 LC
  • Connector 2 LC
699:-
559,20 ex moms
På lager i butik (Spånga): Ej i lager
Hos leverantören: 2018-01-23
Antal:

Se vad din månadskostnad blir beroende på avbetalningsperiod

Kampanj:
Återbetalningstid: 36
Månadskostnad: 64,27
Läs mer
Beskrivning

Produktbeskrivning

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m. Kabellängd: 1 m. Typ av kabel: OFC, Anslutning 1: LC, Anslutning 2: LC, Kärndiameter: 62,5 um

Inkl. i leveransen

    (1) HP Premier Flex LC/LC multifunktion OM4 2-fibers 1 m-kabel