Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här

Var god vänta...

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 8Gb Short

Förstasidan / Datorer / Tillbehör / Specialdiskar / Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 8Gb Short
Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 8Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 4-pack Transceiver (C8R23A)

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 8Gb Short
Wave Fibre Channel SFP+ 4-pack Transceiver

Artikelnr:
C8R23A
EAN:
4948382996053
252:- / mnd Mer info
2.199:-
1.759,20 ex moms
På lager i butik (Spånga): Ej i lager
Hos leverantören: 2018-01-21
Antal:
Betalningsalternativ:
Antal betalningar: 11
Månadskostnad: 252:-
Effektiv ränta: 61,08%
Kampanjavgift: 295:-
Adm.avgift / mån: 25:-
Totalbelopp: 2.769:-

Se vad din månadskostnad blir beroende på avbetalningsperiod

Kampanj:
Återbetalningstid: 36
Månadskostnad: 112,64
Läs mer
Beskrivning

Produktbeskrivning

Hewlett Packard Enterprise 8Gb SW SFP+ 4-pack. Maximal dataöverföringshastighet: 8000 Mbit/s, Standardanslutning: SFP+, SFP transceiver typ: SW. Typ av kabel: Fiberoptik, Fiber kabeldiameter stöds: 50/125, 62.5/125, Kompatibla produkter: HP MSA 2040. bredd: 13,4 mm, Djup: 56,5 mm, Höjd: 8,5 mm. Certifiering: MSA. Antal produkter som medföljer: 4 styck

Inkl. i leveransen

    (1) HP MSA 2040 8Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 4-pack Transceiver
Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.