Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här

Var god vänta...

Hewlett Packard Enterprise C-series 10GbE Short Range

Förstasidan / Datorutrustning / Nätverk / Nätverkstillbehör / Hewlett Packard Enterprise C-series 10GbE Short Range
Hewlett Packard Enterprise C-series 10GbE Short Range SFP+ Transceiver (AP783A)

Hewlett Packard Enterprise C-series 10GbE Short Range
SFP+ Transceiver

Artikelnr:
AP783A
EAN:
4948382650580
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
1.207:- / mnd Mer info
12.699:-
10.159,20 ex moms
På lager i butik (Spånga): Ej i lager
Hos leverantören: 2018-01-30
Antal:
Betalningsalternativ:
Antal betalningar: 11
Månadskostnad: 1.206:-
Effektiv ränta: 9,24%
Kampanjavgift: 295:-
Adm.avgift / mån: 25:-
Totalbelopp: 13.269,01

Se vad din månadskostnad blir beroende på avbetalningsperiod

Kampanj:
Återbetalningstid: 36
Månadskostnad: 451,20
Läs mer
Beskrivning

Produktbeskrivning

Hewlett Packard Enterprise C-series 10GbE SR SFP+. Maximal dataöverföringshastighet: 10000 Mbit/s, Standardanslutning: SFP+, Fiberoptiska kontakten: LC. Typ av kabel: Fiberoptik, Våglängd: 850 nm. Vikt: 230 g. Certifiering: MSA. Antal produkter som medföljer: 1 styck

Inkl. i leveransen

    10 GbE short range SFP+ transceiver for C-series
Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.