Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här

Var god vänta...

GOOD CONNECTIONS LWL Kabel SC-ST Multi

Förstasidan / Datorutrustning / Kablar & Förbrukning / Kablar / GOOD CONNECTIONS LWL Kabel SC-ST Multi

GOOD CONNECTIONS LWL Kabel SC-ST Multi
OM4 3m

Artikelnr:
LW-803TC4
EAN:
4014619542826
  • Typ Fiber
  • Connector 1 ST
  • Connector 2 SC
169:-
135,20 ex moms
På lager i butik (Spånga): Ej i lager
Hos leverantören 15
Antal:

Se vad din månadskostnad blir beroende på avbetalningsperiod

Kampanj:
Återbetalningstid: 36
Månadskostnad: 47,19
Läs mer