Var god vänta...

GOOD CONNECTIONS LWL Kabel LC-ST Multi

Förstasidan / Datorutrustning / Kablar & Förbrukning / Kablar / GOOD CONNECTIONS LWL Kabel LC-ST Multi
Produkten är inte längre i vårt sortiment. Vänligen kontakta oss om du behöver hjälp att finna en ersättningsprodukt.

GOOD CONNECTIONS LWL Kabel LC-ST Multi
OM4 3m

Artikelnr:
LW-803LT4
EAN:
4014619381005
  • Typ Fiber
  • Connector 1 LC
  • Connector 2 ST