Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här

Var god vänta...

EXC Fiber Patch Cord OM2

Förstasidan / Datorutrustning / Kablar & Förbrukning / Kablar / EXC Fiber Patch Cord OM2
No image

EXC Fiber Patch Cord OM2
50/125 LC/ST 5m

Artikelnr:
EXC391060
189:-
151,20 ex moms
På lager i butik (Spånga): Ej i lager
Hos leverantören: Ej i lager
Antal:

Se vad din månadskostnad blir beroende på avbetalningsperiod

Kampanj:
Återbetalningstid: 36
Månadskostnad: 47,83
Läs mer