Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här

Var god vänta...

DELTACO skarvdon, fiber, SC-SC, multimode,

Förstasidan / Datorutrustning / Nätverk / Nätverkstillbehör / DELTACO skarvdon, fiber, SC-SC, multimode,
DELTACO skarvdon, fiber, SC-SC, multimode,  simplex, keramisk, plast (FBP-1034)

DELTACO skarvdon, fiber, SC-SC, multimode,
simplex, keramisk, plast

Artikelnr:
FBP-1034
  • Produkt Cable Components
58:- / mnd Mer info
59:-
47,20 ex moms
På lager i butik (Spånga): Ej i lager
Hos leverantören 1
Antal:

Se vad din månadskostnad blir beroende på avbetalningsperiod

Kampanj:
Återbetalningstid: 36
Månadskostnad: 43,64
Läs mer
Beskrivning

DELTACO skarvdon, fiber, SC-SC, multimode, simplex, keramisk, plast

Skarvdon för att sätta i boxar, patchpaneler eller annan utrustning.

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.