Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här

Var god vänta...

DELTACO Industriell PoE-switch, 4xRJ45, 1xSFP,

Förstasidan / Datorutrustning / Nätverk / Switchar / DELTACO Industriell PoE-switch, 4xRJ45, 1xSFP,
DELTACO Industriell PoE-switch,  4xRJ45, 1xSFP, IP40, 30W, 20km, svart (IPS33054PF)

DELTACO Industriell PoE-switch, 4xRJ45, 1xSFP,
IP40, 30W, 20km, svart

Artikelnr:
IPS33054PF
  • Produkt Ethernet PoE
  • Portar 4
  • Hastighet 1Gbps
279:- / mnd Mer info
2.499:-
1.999,20 ex moms
På lager i butik (Spånga): Ej i lager
Hos leverantören 10
Antal:
Betalningsalternativ:
Antal betalningar: 11
Månadskostnad: 279:-
Effektiv ränta: 52,71%
Kampanjavgift: 295:-
Adm.avgift / mån: 25:-
Totalbelopp: 3.069:-

Se vad din månadskostnad blir beroende på avbetalningsperiod

Kampanj:
Återbetalningstid: 36
Månadskostnad: 122,31
Läs mer
Beskrivning

Industriell 5-portars PoE-switch, 30W, IP40, 4xRJ45 GBLAN, 1xGigabit SFP LC-port, 20km, 1310nm, 802.3af/at, svart

Industriell PoE-switch med fyra GBLAN-portar och en Gigabit SFP-port för industriella 10Base-T/100BaseTX/1000Base-TX-kablar. SFP interface för att förlänga signalen till och från switchen med upp till 20km.

Komponenterna till IPS33054PF har kontrollerats noggrant för att hålla överlägden prestanda och stabilitiet i industriella miljöer. Chassit är gjort med aluminium-extrudering, lättare, starkare och tåligare mot korrosion och elektromagnetisk-störning, den ger dig en stabilare och säkrare switch, lägg där till standard DIN-35 rail-installationstyp. Strömförsörjning följer även den industristandard för ett mer pålitlig prestanda.

• 4xGBLAN-portar med AutoUplink & Auto MDI/MDI-X
• 1xSFP-port
• Automatisk MAC-adressering, learning och aging
• Auto-negotiation för Full-duplex/Half-duplex mode
• LED-indikatorer
• Kan både vägg-/DIN-Rail monteras
• IP40
• Default PoE strömförsörjning är både end-span, mid-span valbar

Mått(BxDxH): 47x100x128mm

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.