Var god vänta...

DELOCK Medienkonverter 1000Base-LX SC-Duplex ->

Förstasidan / Datorutrustning / Kablar & Förbrukning / Kablar / DELOCK Medienkonverter 1000Base-LX SC-Duplex ->
Produkten är inte längre i vårt sortiment. Vänligen kontakta oss om du behöver hjälp att finna en ersättningsprodukt.
DELOCK Medienkonverter 1000Base-LX SC-Duplex -> RJ45 0.50km (86442)

DELOCK Medienkonverter 1000Base-LX SC-Duplex ->
RJ45 0.50km

Artikelnr:
86442
EAN:
4043619864423
Beskrivning

This Delock Gigabit Ethernet Media Converter can be used to expand your network by an optical fiber interface. The compact dimensions allow a space-saving installation.

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.