Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här

Var god vänta...

DELL NETWORKING SFP+ 10GBE LR

Förstasidan / Datorutrustning / Nätverk / Nätverkstillbehör / DELL NETWORKING SFP+ 10GBE LR
DELL NETWORKING SFP+ 10GBE LR 1310NM WAVELENGTH 10KM (407-10941)

DELL NETWORKING SFP+ 10GBE LR
1310NM WAVELENGTH 10KM

Artikelnr:
407-10941
EAN:
4053162778139
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
589:- / mnd Mer info
5.899:-
4.719,20 ex moms
På lager i butik (Spånga): Ej i lager
Hos leverantören: 2018-02-08
Antal:
Betalningsalternativ:
Antal betalningar: 11
Månadskostnad: 588:-
Effektiv ränta: 20,55%
Kampanjavgift: 295:-
Adm.avgift / mån: 25:-
Totalbelopp: 6.469:-

Se vad din månadskostnad blir beroende på avbetalningsperiod

Kampanj:
Återbetalningstid: 36
Månadskostnad: 231,94
Läs mer
Beskrivning

The Dell™ SFP+ transceiver delivers fiber connectivity to extend the range of your network. This hot-pluggable transceiver with SFP (Small Form Factor Pluggable) footprint features a duplex LC connector. The Dell networking 10GBase-LRM SFP+ transceiver provides 10GbE connectivity up to 10 km.

Additionally, it provides a unique enhanced digital diagnostic monitoring interface, which allows real-time access to device operating parameters such as transceiver temperature, laser bias current, transmitted optical power, received optical power, and transceiver supply voltage.

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.