Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här

Var god vänta...

DELL Network_ Tranceiver 40GbE QSFP_

Förstasidan / Datorutrustning / Nätverk / Nätverkstillbehör / DELL Network_ Tranceiver 40GbE QSFP_
No image

DELL Network_ Tranceiver 40GbE QSFP_
PSM4_LR on LC OM4 MMF or 1km on LC SMF_ Cust Kit

Artikelnr:
470-BBQV
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
2.770:- / mnd Mer info
29.899:-
23.919,20 ex moms
På lager i butik (Spånga): Ej i lager
Hos leverantören: Ej i lager
Antal:
Betalningsalternativ:
Antal betalningar: 11
Månadskostnad: 2.770:-
Effektiv ränta: 3,86%
Kampanjavgift: 295:-
Adm.avgift / mån: 25:-
Totalbelopp: 30.469,02

Se vad din månadskostnad blir beroende på avbetalningsperiod

Kampanj:
Återbetalningstid: 36
Månadskostnad: 1.005,79
Läs mer