Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här

Var god vänta...

D-LINK 10GBASE-LR SFP+ Transceiver 10km

Förstasidan / Datorutrustning / Nätverk / Nätverkstillbehör / D-LINK 10GBASE-LR SFP+ Transceiver 10km
D-LINK 10GBASE-LR SFP+ Transceiver 10km (DEM-432XT)

D-LINK 10GBASE-LR SFP+ Transceiver 10km

Artikelnr:
DEM-432XT
EAN:
0790069353208
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
534:- / mnd Mer info
5.299:-
4.239,20 ex moms
På lager i butik (Spånga): Ej i lager
Hos leverantören 3
Antal:
Betalningsalternativ:
Antal betalningar: 11
Månadskostnad: 534:-
Effektiv ränta: 23,04%
Kampanjavgift: 295:-
Adm.avgift / mån: 25:-
Totalbelopp: 5.869:-

Se vad din månadskostnad blir beroende på avbetalningsperiod

Kampanj:
Återbetalningstid: 36
Månadskostnad: 212,60
Läs mer
Beskrivning

D-Link DEM-432XT. Maximal dataöverföringshastighet: 10000 Mbit/s, Standardanslutning: SFP+, Fiberoptiska kontakten: LC. Typ av kabel: Fiberoptik, Fiber kabeldiameter stöds: 9/125, Våglängd: 1310 nm. Utgångsspänning: 3,3 V, Uteffekt: 300 A. bredd: 14,8 mm, Djup: 11,8 mm, Höjd: 56,5 mm. Certifiering: CE, FCC, VCCI, Säkerhet: UL, TUV, CDRH

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.