Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här

Var god vänta...

CISCO Transceiver/1000BASE-SX SFP Module MMF

Förstasidan / Datorutrustning / Nätverk / Nätverkstillbehör / CISCO Transceiver/1000BASE-SX SFP Module MMF
CISCO Transceiver/ 1000BASE-SX SFP Module MMF (GLC-SX-MMD=)

CISCO Transceiver/ 1000BASE-SX SFP Module
MMF

Artikelnr:
GLC-SX-MMD=
EAN:
0882658340895
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
261:- / mnd Mer info
2.299:-
1.839,20 ex moms
På lager i butik (Spånga): Ej i lager
Hos leverantören 100+
Antal:
Betalningsalternativ:
Antal betalningar: 11
Månadskostnad: 261:-
Effektiv ränta: 58,01%
Kampanjavgift: 295:-
Adm.avgift / mån: 25:-
Totalbelopp: 2.869:-

Se vad din månadskostnad blir beroende på avbetalningsperiod

Kampanj:
Återbetalningstid: 36
Månadskostnad: 115,86
Läs mer
Beskrivning

The 1000BASE-SX SFP, compatible with the IEEE 802.3z 1000BASE-SX standard, operates on legacy 50 μm multimode fiber links up to 550 m and on 62.5 μm Fiber Distributed Data Interface (FDDI)-grade multimode fibers up to 220 m. It can support up to 1km over laser-optimized 50 μm multimode fiber cable.

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.