Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här

Var god vänta...

CABLES TO GO Cbl/3m LC/ST 10Gb LSZH

Förstasidan / Datorutrustning / Kablar & Förbrukning / Kablar / CABLES TO GO Cbl/3m LC/ST 10Gb LSZH
No image

CABLES TO GO Cbl/3m LC/ST 10Gb LSZH
Dplx 50/125 Fbr

Artikelnr:
85542
  • Typ Fiber
269:-
215,20 ex moms
På lager i butik (Spånga): Ej i lager
Hos leverantören 15
Antal:

Se vad din månadskostnad blir beroende på avbetalningsperiod

Kampanj:
Återbetalningstid: 36
Månadskostnad: 50,41
Läs mer