Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här

Var god vänta...

CABLES TO GO Cbl/1m LSZH LC/LC DLX

Förstasidan / Datorutrustning / Kablar & Förbrukning / Kablar / CABLES TO GO Cbl/1m LSZH LC/LC DLX
No image

CABLES TO GO Cbl/1m LSZH LC/LC DLX
62.5/125 MM Fiber

Artikelnr:
85287
  • Typ Fiber
329:-
263,20 ex moms
På lager i butik (Spånga): Ej i lager
Hos leverantören: 2018-02-02
Antal:

Se vad din månadskostnad blir beroende på avbetalningsperiod

Kampanj:
Återbetalningstid: 36
Månadskostnad: 52,34
Läs mer