Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här

Var god vänta...

CABLES TO GO Cbl/10m LSZH SC/ST DLX

Förstasidan / Datorutrustning / Kablar & Förbrukning / Kablar / CABLES TO GO Cbl/10m LSZH SC/ST DLX
No image

CABLES TO GO Cbl/10m LSZH SC/ST DLX
62.5/125 MM FBR

Artikelnr:
85228
  • Typ Fiber
319:-
255,20 ex moms
På lager i butik (Spånga): Ej i lager
Hos leverantören 4
Antal:

Se vad din månadskostnad blir beroende på avbetalningsperiod

Kampanj:
Återbetalningstid: 36
Månadskostnad: 52,02
Läs mer