Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här

Var god vänta...

ATOP Compatible SFP+ 8Gb/s FC

Förstasidan / Datorutrustning / Nätverk / Nätverkstillbehör / ATOP Compatible SFP+ 8Gb/s FC
No image

ATOP Compatible SFP+ 8Gb/s FC
SW 850nm 300m LC MM DDMI Factory Sealed

Artikelnr:
XBR-000163-C
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
198:- / mnd Mer info
1.599:-
1.279,20 ex moms
På lager i butik (Spånga): Ej i lager
Hos leverantören: Ej i lager
Antal:

Se vad din månadskostnad blir beroende på avbetalningsperiod

Kampanj:
Återbetalningstid: 36
Månadskostnad: 93,29
Läs mer