Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här

Var god vänta...

AMP MPO Trunk cable 24xOS2

Förstasidan / Datorutrustning / Kablar & Förbrukning / Kablar / AMP MPO Trunk cable 24xOS2
No image

AMP MPO Trunk cable 24xOS2
SM 9/125µm 15m

Artikelnr:
1-2055713-5
  • Typ Fiber
4.499:-
3.599,20 ex moms
På lager i butik (Spånga): Ej i lager
Hos leverantören: Ej i lager
Antal:
Betalningsalternativ:
Antal betalningar: 11
Månadskostnad: 461:-
Effektiv ränta: 27,46%
Kampanjavgift: 295:-
Adm.avgift / mån: 25:-
Totalbelopp: 5.069:-

Se vad din månadskostnad blir beroende på avbetalningsperiod

Kampanj:
Återbetalningstid: 36
Månadskostnad: 186,80
Läs mer