Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här

Var god vänta...

AMP MPO Trunk cable 12xOM3

Förstasidan / Datorutrustning / Kablar & Förbrukning / Kablar / AMP MPO Trunk cable 12xOM3
No image

AMP MPO Trunk cable 12xOM3
MM 50/125µm 15m

Artikelnr:
1-2055707-5
  • Typ Fiber
2.399:-
1.919,20 ex moms
På lager i butik (Spånga): Ej i lager
Hos leverantören 1
Antal:
Betalningsalternativ:
Antal betalningar: 11
Månadskostnad: 270:-
Effektiv ränta: 55,23%
Kampanjavgift: 295:-
Adm.avgift / mån: 25:-
Totalbelopp: 2.969:-

Se vad din månadskostnad blir beroende på avbetalningsperiod

Kampanj:
Återbetalningstid: 36
Månadskostnad: 119,09
Läs mer