Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här

Var god vänta...

AMP MPO to 12xSC Quick-fit

Förstasidan / Datorutrustning / Nätverk / Nätverkstillbehör / AMP MPO to 12xSC Quick-fit
No image

AMP MPO to 12xSC Quick-fit
cassette OM3 Flipped

Artikelnr:
1-1671207-3
  • Produkt Diverse
270:- / mnd Mer info
2.399:-
1.919,20 ex moms
På lager i butik (Spånga): Ej i lager
Hos leverantören 4
Antal:
Betalningsalternativ:
Antal betalningar: 11
Månadskostnad: 270:-
Effektiv ränta: 55,23%
Kampanjavgift: 295:-
Adm.avgift / mån: 25:-
Totalbelopp: 2.969:-

Se vad din månadskostnad blir beroende på avbetalningsperiod

Kampanj:
Återbetalningstid: 36
Månadskostnad: 119,09
Läs mer