Var god vänta...

AMP Fiberpatch LC-LC OM3 MM

Förstasidan / Datorutrustning / Kablar & Förbrukning / Kablar / AMP Fiberpatch LC-LC OM3 MM
Produkten är inte längre i vårt sortiment. Vänligen kontakta oss om du behöver hjälp att finna en ersättningsprodukt.
No image

AMP Fiberpatch LC-LC OM3 MM
50/125µm 25m

Artikelnr:
2-6536969-5
  • Typ Fiber